Víkendy

Srdečně vás zvu, milé tanečnice, na jarní velikonoční setkání plné radosti z probouzející se přírody, tance, meditace a relaxace v přírodě. Čeká nás tanec s křídly a závojem, ranní procházka okolo fary k Vltavě, večerní tvoření a společné souznění s přírodou.

Milé tanečnice, těším se na vás na letním tančení, meditaci a celkové relaxaci v přírodě u řeky Vltavy. Čeká nás tanec, meditace, tvoření a relaxace. Procházky po okolí a koupání v bazénu. Těším se na vás a spolecne strávený čas s vámi. Program upřesním začátkem června.

Uvítání léta tančením a relaxací na Staré Živohošti
10. – 11. června. 2023
příjezd mezi 9:00 – 9:30, tanec od 10:00 pro všechny
3 200 Kč Variabilní symbol: 1006, datum splatnosti: 10.5.2022

Pokyny k platbě:

Prosím o platbu celé částky uvedené u pobytu nejpozději 5 týdnů před konáním akce, údaje o platbě jsou uvedeny u konkrétní akce. Při platbě se prosím i rovnou zaregistrujte ve formuláři, který naleznete na konci této stránky.
Číslo účtu: 1708842021/3030

Víkendy se uskuteční v krásném zrekonstruovaném prostředí areálu Školicího střediska Stará Živohošť. Můžete si vybrat z dvojlůžkových, nebo čtyřlůžkových pokojů. Tančit budeme v nádherném zrcadlovém sále. Jedná se o intenzivní taneční program o víkendu, který je proložen i mimotančními aktivitami jako je malování mandal, hedvábí, kamínků, svícínků, výroba barefoot obuvi či šperků.

Dále je v areálu mnoho dalších možností využití volného času, jako např. bowling, squash, spinning, posilovna s běžeckými trenažery, plážový volejbal, nebo kulečník. V neposlední řadě můžete samozřejmě načerpat novou energii v příjemné přírodě v okolí Slap. Můžeme si také půjčit loďky a šlapadlo.

Oblíbené jsou i mimotaneční aktivity, jako je malování svícínků, mandal a kamenů.

Hotelová restaurace nabízí výběr ze 3-4 jídel a vždy bude k dispozici jedno vegetariánské. Snídaně je formou švédských stolů.

Co vzít s sebou: závoje, karimatky, pastelky, pohodlná obuv do přírody, piškoty do sálu, kdo má, vlastní korálky na výrobu šperků