Víkend Zámek Libouň

Ryze ženský víkend s tancem, meditací, s cviky na zdravé pánevní dno a bylinkami prospěšné pro ženské zdraví

Na víkendu se na vás těším já a moje dlouholetá kamarádka a kolegyně Martina Petrová. Martina si pro vás připravila  přednášku a cviky na zdravé pánevní dno a ženské napářce. Já jsem si pro vás připravila tančení pro radost, meditace a bylinky na podporu ženství a samozřejmě večerní tvoření. 

Tanečně meditační víkend se uskuteční na zámku Libouň v termínu 15. – 17. 3. 2024 (Libouň čp. 1
257 06 Louňovice pod Blaníkem) 

Těším se na vás s Martinou Petrovou

Program

Pátek

V pátek 15. 3. po obědě se bude možné na zámku ubytovat. Začínáme společnou večeří v 18h, poté se společně seznámíme u bylinkového čaje, trochu se roztančíme a hlavně si zameditujeme.

Sobota

Dopoledne si zatančíme dvě hodiny, zpružníme tělo i mysl a následně bude řízená meditace na vhodné téma, které vyplyne ze společného setkání. Po sobotním obědě se moc těším na přednášku s Martinou. Martina se ve své přednášce zaměří na pánevní dno a řekne nám o ženské napářce.  Večer nás čekají vlnivé pohyby paží , vlny celým tělem a meditace. Večerní program se ponese v duchu ženského sdílení, vzájemné podpory, malování mandal, navlékání korálků, mušlí a hlavně si užijeme večer v nádherné ženské energii.

Neděle

Nedělní dopoledne protančíme, před obědem si užijeme závěrečnou světelnou meditaci. Dle počasí uskutečníme výlet na zámek do Ratměřic a také prozkoumáme okolí.

Na víkend se moc těším a doufám, že si ho užijeme v jemné ženské energii.

Přihláška

Přednost mají dámy, které se zúčastnily prvního víkendu na zámku Libouň, protože všichni projevily zájem již po skončení víkendu, že chtějí jet nejbližší možný termín opět znovu. Prosím ty z vás, které se zúčastnily víkendu v listopadu, abyste se závazně přihlásily a zároveň uhradili zálohu do 30.1.2024, abych s vámi mohla počítat. Poté víkend nabídnu všem ostatním, které se mezitím přihlásí do formuláře, že mají zájem.

Prosím, pokud byste měly zájem jet i vy, které jste na víkendu ještě nebyly, vyplňte formulář jako náhradnice. Ozvu se Vám, pokud ty tanečnice, které jsou předběžně přihlášené, nezaplatí zálohu do konce ledna. Děkuji za pochopení.

Cena víkendu:

Tančící s plným programem: 5 500 Kč. Cena zahrnuje 2 noci plus plná penze, tanec, strečink, meditace, přednáška a cvičení na zdravé pánevní dno, ukázka ženské napářky a večerní společné tvoření – korálkování a malování mandal, výroba přírodních šperků z mušlí.

Netančící doprovod jen s večerním tvořením 3 500 Kč. Cena zahrnuje 2 noci plus plná penze a mimotaneční program – korálkování a malování mandal, výroba přírodních šperků z mušlí.

Příplatek za singl pokoj 700 kč (350 kč/noc). Pro zarezervování místa prosím o úhradu zálohy 2000 Kč do konce ledna, celý víkend doplatit do konce února. Děkuji. Číslo účtu: 1708842021/3030, Variabilní symbol: 153. Děkuji a těším se na náš zámecký víkend plný ženské energie.

QR kód pro platbu víkendu. Částka 5500, popřípadě před odesláním upravte.

QR kód pro platbu víkendu. Částka 5500, popřípadě před odesláním upravte.