Kraniosakrální osteopatie

V posledních několika letech se intenzivně věnuji neinvazivní dotekové celostní terapii – jemné kraniosakralní terapii, která podporuje především moudrost těla a jeho schopnost nalezení rovnováhy. Praktikování této metody mi dalo nový rozměr v mém životě a velmi mě obohatilo. Uvědomila jsem si, že zdraví v nás je neustále přítomno a pokud má možnost, tak se vždy projeví. Cítím, když se svýma citlivýma rukama dotýkám jednotlivých části těla, jak se zdraví projevuje jako rytmický pohyb. Každý sval, orgán, ale i kost vykonává jemný pohyb v určitém rytmu. Mám možnost cítit i proudění energií a tekutin v tkáních. To co považuji za nejdůležitější je, že tato metoda vnímá člověka jako komplexní celek, který má schopnost vzbudit v sobě samoléčivý proces.

Kraniosakrální ošetření umožňuje zpracovat prožitá traumata na hluboké úrovni. Nastartovává samoléčebné procesy ve vašem těle a zvyšuje životní energii. Ladí se mysl, tělo i emoce. Pomáhá při stresu a napětí, při úzkostech a strachu, při obtížných životních situací. U dětí snižuje hyperaktivitu a pomáhá při separačních úzkostech. Pomáhá zpracovat traumata při úrazech, porodech a jiných traumatech. Jedná se o hlubokou relaxaci s celkovým vyladěním osobnosti.

Samotné ošetření je příjemné za zvuku relaxační hudby. Začátek a konec ošetření nám obohatí jedinečný zvuk tibetské mísy. Jedná se o hodinové ošetření, kdy pohodlně ležíte oblečeni na lehátku, přikryti dekou.

Cena za hodinové ošetření je 1200 Kč. Ošetření probíhá v příjemném prostředí v centru Prahy. Ve studiu Sára Puchowská – Hybernská 1032/9, Praha 1, na rohu u zastávky Masarykovo nádraží

Pro objednání mi prosím zanechte kontakt ve formuláři níže, já se Vám ve volné chvíli co nejdříve ozvu a vybereme společně vhodný termín. Vzhledem k tomu, že profesně již přes 30 let pracuji jen se ženami, specializuji se na ošetření žen a dětí.