Dovolená Mutěnice

Milé tanečnice, srdečně vás zdravím.

Ráda bych Vás pozvala na taneční pobyty v Mutěnicích, které se konají:

15. – 20. července 2024 – přihlásit prosím do 15.2.

Mutěnice jsem vybrala díky její vhodné lokaci (2,5 h autem z Prahy), přátelskému přístupu místních obyvatel. Zaujala mě vinařská část obce s téměř 500 vinnými sklípky a krásný vyvýšený dřevěný prostor na tanec s dřevěnou podlahou a s krásným dřevěným zastřešením. Budeme tedy tančit na čerstvém vzduchu s dostatečnou vzdáleností od sebe 🙂

Celé Mutěnice jsou obklopeny krásnými vinohrady a tak si užijeme příjemné procházky po okolí, ale i meditace ve vinohradech. Z nově otevřené rozhledny je vidět do okolních vesniček a vinařských oblastí.

Taneční program jsem se pokusila naplánovat tak, abychom si naplno užili i večerních degustací v místních sklepech a ráda bych s vámi vyrazila i na výlet na nádherný zámek Lednice, Staré mlýny a Baťův kanál (dle počasí a zájmu).

Stejně jako na všechny dovolené s tancem je možné si sebou vzít netančící doprovod. Doprovod se může zúčastnit meditací a doprovodného programu jako např. malování na hedvábí, výroba voskovaných ubrousků, malování kamínků, svícínků, mandal i společných výletů či degustace vína.

Ubytování jsem nám domluvila v penzionu U Urbana (https://www.penzion-sklep.cz), abychom mohli být všichni krásně pohromadě. K dispozici jsou dvou i více lůžkové pokoje. V ceně pobytu budeme mít snídaně, obědy i večere přímo v našem penzionu. Na pobyt je možné si vzít psa.

V rámci pobytu se můžete těšit na mé lekce orientálního tance a meditace s tibetskou mísou a na vaše přání jsem zařadila i latino mix s Bárou Ševčíkovou.

Věřím, že Vás tato netradiční taneční dovolená zaujme a prožijeme společně krásné chvíle nejen při tanci nebo u sklenky dobrého vína.

Prosím, přihlašte se mi závazně vyplněním této přihlášky a zároveň vás prosím o zaplacení zálohy (1000 kč nebo celé částky do 15.2.24). Přihláška