Víkend Zámek Libouň

Ryze ženský víkend s tancem, meditací, s cviky na zdravé pánevní dno a bylinkami prospěšné pro ženské zdraví

Na víkendu se na vás těším já a moje dlouholetá kamarádka a kolegyně Martina Petrová. Martina si pro vás připravila  přednášku a cviky na zdravé pánevní dno a ženské napářce. Já jsem si pro vás připravila tančení pro radost, meditace a bylinky na podporu ženství a samozřejmě večerní tvoření. 

Tanečně meditační víkend se uskuteční na zámku Libouň v termínu 23. – 25. 8. 2024 (Libouň čp. 1
257 06 Louňovice pod Blaníkem) 

Těším se na vás s Martinou Petrovou

Program

Pátek

V pátek po obědě se bude možné na zámku ubytovat. Pro ty, které přijet dříve, jsem připravila výlet na horu Blaník, vše upřesním týden předem. Začínáme společnou večeří v 18h, poté se společně seznámíme u bylinkového čaje, trochu se roztančíme a hlavně si zameditujeme.

Sobota

Dopoledne si zatančíme dvě hodiny, zpružníme tělo i mysl a následně bude řízená meditace na vhodné téma, které vyplyne ze společného setkání. Po sobotním obědě se moc těším na přednášku s Martinou. Martina se ve své přednášce zaměří na pánevní dno a řekne nám o ženské napářce.  Večer nás čekají vlnivé pohyby paží , vlny celým tělem a meditace. Večerní program se ponese v duchu ženského sdílení, vzájemné podpory, malování mandal, navlékání korálků, mušlí a hlavně si užijeme večer v nádherné ženské energii.

Neděle

Nedělní dopoledne protančíme, před obědem si užijeme závěrečnou světelnou meditaci. Dle počasí uskutečníme výlet na zámek do Ratměřic a také prozkoumáme okolí. Mohli bychom navštívit ve Vlašimi zámek, které je 20 min od Libouně a zakončit náš pobyt v místní vyhlášené cukrárně.

Na víkend se moc těším a doufám, že si ho užijeme v jemné ženské energii.

Přihláška

Prosím vás abyste se závazně přihlásily a zároveň uhradily zálohu do 15.5.2024, abych s vámi mohla počítat (záloha je 2 000 Kč).

Cena víkendu:

Tančící s plným programem: 5 500 Kč. Cena zahrnuje 2 noci plus plná penze, tanec, strečink, meditace, přednáška a cvičení na zdravé pánevní dno, ukázka ženské napářky a večerní společné tvoření – korálkování a malování mandal, výroba přírodních šperků z mušlí.

Netančící doprovod jen s večerním tvořením 3 500 Kč. Cena zahrnuje 2 noci plus plná penze a mimotaneční program – korálkování a malování mandal, výroba přírodních šperků z mušlí.

Příplatek za singl pokoj 700 kč (350 kč/noc). Pro zarezervování místa prosím o úhradu zálohy 2 000 Kč do 15.5.2024, celý víkend doplatit do 23.6. Děkuji. Číslo účtu: 1708842021/3030, Variabilní symbol: 238. Děkuji a těším se na náš zámecký víkend plný ženské energie.

QR kód pro platbu víkendu. Částka 5500, popřípadě před odesláním upravte.

QR kód pro platbu víkendu. Částka 5500, popřípadě před odesláním upravte.