Otevřená lekce orientálního tance

Sama si velmi dobře pamatuji na své začátky s orientálním tancem a proto mám veliké pochopení pro každou tanečnici, která se poprvé rozhodne zkusit orientální tanec. Na hodině vám ukáži, co všechno orientální tanec obnáší a seznámíte se se základními prvky orientálního tance. Zjistíte, že orientální tanec dokáže probudit v každé ženě ladnost a ženskost.

Otevřené hodiny, které jsou určené mírně pokročilým, nebo již zdatným tanečnicím, vypisuji taktéž. Tyto hodiny jsou vypsány přímo na konkrétní téma probíráné velkou část hodiny či jsou vypsány před začínajícím kurzem, aby si tanečnice, pokud moje kurzy v minulosti nenavštěvovaly, určily kurz odpovídající jejich zdatnosti.

V každé hodině necháme na sebe působit arabskou muziku a v příjemně atmosféře podobně naladěných žen si uvědomíte prospěšný vliv orientálního tance na ženské tělo i mysl. 

Každá hodina pro začátečnice je jedinečná, zaměřuji se na technické provedení pár základních prvků, které se hodí na určitý rytmus skladeb, které obměnuji.

Je možné se po domluvě přijít podívat do probíhajících kurzů pro začátečníky – odkaz na kurzy zde. Prosím napište mi email na daniela@pardus.cz.

Takto tančí mé žačky, kterým orientální tanec přirostl k srdci: