Tanečně meditační víkend

Ryze ženský víkend s tancem, meditací, s cviky na zdravé pánevní dno a bylinkami prospěšné pro ženské zdraví

Na víkendu se na vás těším já a moje dlouholetá kamarádka a kolegyně Martina Petrová. Martina si pro vás připravila  přednášku a cviky na zdravé pánevní dno a ženské napářce. Já jsem si pro vás připravila tančení pro radost, meditace a bylinky na podporu ženství a samozřejmě večerní tvoření. 
 
Tanečně meditační víkend se uskuteční na zámku Libouň v termínu 24. – 26. 11. 2023 (Libouň čp. 1
257 06 Louňovice pod Blaníkem) 
 
Těším se na vás s Martinou Petrovou
 

Program

Pátek

V pátek 24. 11. po obědě se bude možné na zámku ubytovat. Začínáme společnou večeří v 18h, poté se společně seznámíme u bylinkového čaje, trochu se roztančíme a hlavně si zameditujeme.

Sobota

Dopoledne si zatančíme dvě hodiny, zpružníme tělo i mysl a následně bude řízená meditace na vhodné téma, které vyplyne ze společného setkání. Po sobotním obědě se moc těším na přednášku s Martinou. Martina se ve své přednášce zaměří na pánevní dno a řekne nám o ženské napářce.  Večer nás čekají vlnivé pohyby paží , vlny celým tělem a meditace. Večerní program se ponese v duchu ženského sdílení, vzájemné podpory, malování mandal, navlékání korálků, mušlí a hlavně si užijeme večer v nádherné ženské energii.
 

Neděle

Nedělní dopoledne protančíme, před obědem si užijeme závěrečnou světelnou meditaci. Dle počasí uskutečníme výlet na zámek do Ratměřic a také prozkoumáme okolí.
 
Na víkend se moc těším a doufám, že si ho užijeme v jemné ženské energii.
 

Přihláška

Protože jsem se již zmínila na lekcích, je předběžně víkend zaplněn.

Prosím, pokud byste měly zájem jet i vy, které jste ještě o víkendu neslyšely, vyplňte formulář jako náhradnice. Ozvu se Vám, pokud ty tanečnice, které jsou předběžně přihlášené, nezaplatí do 10. 10. Děkuji za pochopení.

 
Cena víkendu:
Tančící s plným programem: 5 500 Kč. Cena zahrnuje 2 noci plus plná penze, tanec, strečink, meditace, přednáška a cvičení na zdravé pánevní dno, ukázka ženské napářky a večerní společné tvoření – korálkování a malování mandal, výroba přírodních šperků z mušlí.
 
Netančící doprovod jen s večerním tvořením 3 500 Kč. Cena zahrnuje 2 noci plus plná penze a mimotaneční program – korálkování a malování mandal, výroba přírodních šperků z mušlí.
 
Víkend, prosím, uhraďte nejpozději do 10. 10. na číslo účtu: 1708842021/3030, Variabilní symbol: 2411
 
Děkuji a těším se na náš zámecký víkend plný ženské energie.